Privatumo politika

„Rovasta.lt“ yra įsipareigoję saugoti savo Klientų privatumą bei rūpintis, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Rovasta.lt“ veikla internete atitinka visus atitinkamai veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

TRUMPAI APIE „Rovasta.lt“ VYKDOMĄ PRIVATUMO POLITIKĄ
Informacija apie „Rovasta.lt“ Klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais;
„Rovasta.lt“ neperduoda savo Klientų duomenų ar asmeninės informacijos trečiosioms šalims.
AUTORIŲ TEISĖS
Visa „Rovasta.lt“ internetinėje svetainėje pateikiamai informacijai, tekstams ir kitam turiniui suteikiama Autorinių teisių apsauga. T.y. niekas neturi teisės kopijuoti „Rovasta.lt“ svetainėje esančios informacijos negavęs „Rovasta.lt“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai naudojama asmeniniams poreikiams.

ASMENINĖS INFORMACIJOS KAUPIMAS IR NAUDOJIMAS
Atlikdamas užsakymą, Klientas turi pateikti savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, adresas ir kt.). Tai leidžia „Rovasta.lt“ įvykdyti Kliento užsakymą bei su juo susisiekti iškilus problemų dėl užsakymo vykdymo ar paslaugos suteikimo.
Visa su Klientu susijusi informacija (asmeniniai duomenys bei informacija apie apmokėjimą) nėra perduodama trečiosioms šalims. „„Rovasta.lt“ gerbia savo Klientų privatumą bei jų asmeninių duomenų konfidencialumą bei visus Klientų duomenis naudoja paisydami Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktų.

„Rovasta.lt“ SIUNČIAMI PRANEŠIMAI
„Rovasta.lt“ naujienas el. paštu / telefonu gauna tik tai užsisakę Klientai. Jei Klientui nėra aktualios „Rovasta.lt“ siunčiamos naujienos, jis bet kada gali jų atsisakyti. „Rovasta.lt“ privalomai siunčia tik svarbią, su Kliento užsakymu susijusią informaciją, kurią Klientui privalu žinoti. Klientų el. pašto adresai bei telefono numeriai nėra perduodami trečiosioms šalims.

NE ASMENINIŲ DUOMENŲ KAUPIMAS IR NAUDOJIMAS
Statistikos tikslais, „Rovasta.lt“ renka informaciją apie svetainės lankytojus (apsilankymo laikas, trukmė, peržiūrėtų puslapių skaičius, šalis, kuri interneto naršyklė buvo naudojama, iš kurios svetainės ateita ir pan.). Ši informacija neidentifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią „Rovasta.lt“ gali analizuoti ir vėliau ją pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui, naudoti duomenis marketingo bei Klientų aptarnavimo tikslais. Lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

SLAPUKAI
„Rovasta.lt“ svetainėje naudojami tokie slapukai:

1. Būtini slapukai. Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

2. Nuostatų slapukai. Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

3. Statistikos slapukai. Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

4. Rinkodaros slapukai. Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Coockie name

Provider

Type

Expiry

NID

google.com

HTTP

6 months

 

First found URL: http://rovasta.lt/kontaktai

Cookie purpose description: Registers a unique ID that identifies a returning user's device. The ID is used for targeted ads.

Initiator: Iframe, page source line number 566

Source: https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d1152.2048466951082!2d25.287677183614267!3d54.72000809296

546!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3a0x0!2znttcsdqzjzeyljaitiaynckwmtcnmtguncjf!5e0!3m2!1sen!2slt!4v146784

0103461

Data is sent to: United States (adequate)

Prior consent enabled: NoCoockie name

Provider

Type

Expiry

UUID#[abcdef0123456789]{32}

Rovasta.lt

HTTP

Session

 

First found URL: http://rovasta.lt/kontaktai

Cookie purpose description: Unclassified

Initiator: Webserver

Source: Rovasta.lt

Data is sent to: Lithuania (adequate)

Prior consent enabled: No

 

5. Neklasifikuoti slapukai. Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

INFORMACIJA APIE KLIENTUS ATSKLEIDIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS
„Rovasta.lt“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

NUORODOS Į KITUS TINKLALAPIUS
„Rovasta.lt“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, tačiau „Rovasta.lt“ nėra atsakinga už tų interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo bei saugumo užtikrinimo metodus.

KLIENTŲ SUTIKIMAS SU „Rovasta.lt“ PRIVATUMO POLITIKA
Naudodamiesi „Rovasta.lt“ paslaugomis, Klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su „Rovasta.lt“ Privatumo politika bei jai neprieštarauja.

PASAKYKITE MUMS, KĄ GALVOJATE
Jei turite pastabų bei pasiūlymų apie „Rovasta.lt“ vykdomą privatumo politiką, prašome apie tai pranešti el. paštu info@Rovasta.lt

Privatumo politika atnaujinama šioje svetainėje. 
Paskutinį kartą Privatumo politika atnaujinta 2018 m. gegužės mėn.